تخریب هشت اصله پایه شبکه برق شهرستان پلان

  • 07 آبان 1402
  • 114
  • روابط عمومی
خلاصه خبر
مدیر اداره برق شهرستان پلان گفت: باد و باران شدید در منطقه پیر سهراب و تلنگ این شهرستان باعث خسارت به هشت اصله پایه شبکه برق شد.
تخریب هشت اصله پایه شبکه برق شهرستان پلان


به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر اداره برق شهرستان پلان گفت: باد و باران شدید در منطقه پیر سهراب و تلنگ این شهرستان باعث خسارت به هشت اصله پایه شبکه برق شد.

اسلام بارانی اظهار داشت: سوختن دو دستگاه ترانسفورماتور و تخریب یک کیلومتر شبکه فشار متوسط از جمله سایر خسارات وارد شده به شبکه توزیع برق این منطقه است.

وی ادامه داد: در ابتدای وقوع این شرایط جوی برق روستاهای سردج، ندکان، شفی محمد، شهداد و هوشمب منطقه پیر سهراب این شهرستان دچار خسارت و خاموشی شد.

بارانی اظهار داشت: به محض اطلاع، پرسنل عملیاتی اداره برق شهرستان پلان به محل حادثه دیده اعزام شدند که متاسفانه با توجه به طغیان رودخانه های فصلی و نبود راه دسترسی پرسنل اعزامی امکان حضور در این مناطق را نداشتند.

مدیر اداره برق شهرستان پلان بیان کرد: به محض فروکش کردن آب، پرسنل این اداره نسبت به اصلاح و پایداری مجدد شبکه برق این منطقه اقدام کردند و هم اکنون برق این مناطق پایدار است.

 


نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
جستجو
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر
دسته بندی ها
آرشیو
برچسب ها
1x 2x