برگزاری رزمایش آماده بکاری مولدهای برق اضطراری در شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان

  • 08 آبان 1402
  • 206
  • روابط عمومی
خلاصه خبر
رزمایش آماده بکاری مولدهای برق اضطراری در شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان، همزمان با سایر مناطق کشور در محل مرکز دیسپاچینگ حوزه ستادی این شرکت برگزار شد.
برگزاری رزمایش آماده بکاری مولدهای برق اضطراری در شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان

 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان رزمایش آماده بکاری مولدهای برق اضطراری در شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان، همزمان با سایر مناطق کشور در محل مرکز دیسپاچینگ حوزه ستادی این شرکت برگزار شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در حاشیه این نشست که با حضور مدیرکل بحران و مدیرکل و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این رزمایش سنجش میزان آمادگی مراکز راهبردی، استراتژیک و حساس در شهرستان های تحت پوشش به منظور مقابله با بحران های احتمالی و به کارگیری مولد های برق اضطراری جهت تامین برق در این شرایط است.

مهندس محمد رئیسی ادامه داد: هفت مرکز حساس و راهبردی که با توجه به زمینه کاری باید آمادگی لازم را در بحران های احتمالی داشته باشند بدون اطلاع قبلی در این رزمایش مورد سنجش قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با تاکید به موضوع پدافند غیرعامل و مدیریت بحران با توجه به موقعیت ویژه این استان خاطر نشان کرد: مطابق با برنامه از پیش طراحی شده و هماهنگ با ستاد فرماندهی و هماهنگی شرکت توانیر، در مراکز دیسپاچینگ مدیریت توزیع برق، ضمن اعزام و حضور تیم های عملیات به محل های مورد نظر با فرمان مرکز کنترل دیسپاچینگ حوزه ستادی نسبت به قطع برق اقدام نموده و متعاقب آن، مولدهای برق اضطراری وارد مدار شدند.

وی تصریح کرد: پس از پایان این رزمایش و ارسال اطلاعات از سوی مراکز کنترل، نسبت به جمع بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات در راستای شناسایی نقاط مثبت و همچنین برطرف کردن مشکلات احتمالی اقدام خواهد شد.

رئیسی خاطر نشان کرد: این مانور در راستای اجرای دستورالعمل کمیته پدافند غیرعامل شرکت توانیر در خصوص اجرای مانورهای قطع برق و تست آماده به کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حساس و حیاتی با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، دوازدهمین رزمایش سراسری ارزیابی‌ آماده بکاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، به صورت ویدیو کنفرانس و با شعار ایران پایدار به وسعت ایمان و به بلندای امید اجرا شد.


نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
جستجو
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر
دسته بندی ها
آرشیو
برچسب ها
1x 2x