کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق سیستان و بلوچستان

  • 27 آبان 1402
  • 43
  • روابط عمومی
خلاصه خبر
کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق سیستان و بلوچستان
کسب عنوان برتر محصول فناورانه بخش توزیع فن بازار صنعت برق سیستان و بلوچستان


 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس رای هیئت داوران کمیته علمی نخستین جشنواره فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، محصول فناورانه مجموعه ماژول‌های هوشمندسازی ساختمان(BMS) مبتنی بر پروتکل بی سیم LoRa ارائه شده در بخش توزیع فن بازار صنعت برق سیستان و بلوچستان حائز رتبه برتر و شایسته تقدیر شد.

مهندس محمد رئیسی در حاشیه مراسم اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت برق و اولین جشنواره فن بازار برق اظهار داشت: این محصول از سوی شرکت پرند نوین یاران نور(سهامی خاص) طراحی و از میان ۶۹۵ محصول ارائه شده به دبیرخانه این جشنواره از ۳۰ استان کشور در بخش فناوری اطلاعات و هوشمند سازی حائز رتبه برتر شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طی این جشنواره هشت محصول فناورانه در بخش توزیع فن بازار صنعت برق این استان ارائه شد، بیان کرد: صنعت برق استان سیستان و بلوچستان با ارائه ۱۶ طرح فناورانه یکی از استان های پیشگام در ارائه محصولات نوآورانه و فن‌آورانه در این جشنواره بود.

وی تصریح کرد: تمامی محصولات حمایت شده و ارائه شده در این جشنواره، از شرکت های دانش بنیان فعال استان سیستان و بلوچستان هستند.

رئیسی با اشاره به انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان و فن بازار منطقه ای این استان اظهار داشت: در حاشیه مراسم امضای اسناد همکاری های ساخت محصولات فن آورانه بین شرکت های صنعت برق و مراکز علمی و پژوهشی کشور، انعقاد قرار داد خرید ۳۶۰ دستگاه چراغ led ویژه مناطق آلوده توسط شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و فن بازار منطقه ای این استان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، اولین جشنواره صنعت برق از ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 


نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
جستجو
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر
دسته بندی ها
آرشیو
برچسب ها
1x 2x