بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حریم خصوصی سیستان و بلوچستان

حریم شخصی شما مراجعه کننده محترم به پورتال شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان برای ما محترم شمرده می‌شود. حفاظت بیشتر از حريم خصوصي افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنيت کاربران مي‌شود، بلکه باعث اعتماد بيشتر و مشارکت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است که در هنگام بازديد از اين سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد.

   - دراین بیانه که آن را "بیانیه حریم شخصی" می‌نامیم:

   · منظور از "ما/ سازمان" شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان" می باشد؛

   · مخاطب تمام افرادی هستند که به وب سایت/پورتال ما مراجعه کرده و یا از خدمات ارائه شده در وب   سایت/پورتال ما استفاده می‌نمایند.

   - این سازمان براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/۱۲/۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب سایت/پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفايت مي‌کند، دريافت کرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي‌نمايد.

   - برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب سایت و یا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت می‌گردند. اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفيت خدمات و محتواي سايت مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را بدون اطلاع و اجازه‌ي قبلي، با فرد يا موسسه‌ي ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

   - این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روي ديسک سخت و يا در مواردي بر روي حافظه موقت كامپيوتر شما از جانب سرويس دهنده نوشته مي شود. از آنجايي كه كوكي ها فاقد هرگونه داده اي جهت اجراي فرامين و كدهاي كامپيوتري است، ناقل ويروس هاي كامپيوتري نيست و لذا نمي تواند كامپيوتر شخصي شما را آلوده سازد. همچنين كوكي به كار گرفته شده در اين سايت، قابليت كشف و ثبت نشاني پست الكترونيكي شما را ندارد.

 همچنین برای تبادل امن اطلاعات از پروتکل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure ) استفاده می گردد. HTTPS شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری می‌شود. مهم‌ترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده‌های انتقالی است.

     - توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا نظری را ارسال می کنید، در اختيار عموم قرار گرفته و ممکن است اين اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء‌استفاده‌هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

      - در آخر خاطر نشان می‌سازد این بیانیه حفظ حریم شخصی درمورد نحوه جمع آوری و استفاده ز اطلاعات توسط وب سایت/پورتال هایي که شرکت توانير کنترلي برروي آن ها ندارد، صدق نمي کند. اگر از  يک وب سايت که ما به آن اشاره کرده ايم و يا به آن پيوند (لينک) داده ايم، بازديد مي کنيد، بيانيه حفظ حريم شخصي همان وب سايت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نماييد.

    - با توجه به امکان تغییرقوانین و یا خط مشی فعالیت سازمان، حق ایجاد تغییر در اين بيانيه براي ما محفوظ است.

تاریخ به روزرسانی:
1400/02/19
تعداد بازدید:
493
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal