نصب 44 دستگاه ترانسفورماتور توسط پرسنل امور برق شهرستان زهک
✍*به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان* مدیر امور توزیع برق شهرستان زهک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 44 دستگاه ترانسفورماتور در مناطق مختلف این شهرستان نصب شده است.
*به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان* مدیر امور توزیع برق شهرستان زهک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 44 دستگاه ترانسفورماتور در مناطق مختلف این شهرستان نصب شده است.
🔹محمد صبور اظهار داشت: بهبود ولتاژ، ارتقای پایداری شبکه، نوسازی، اصلاح شبکه برق و رضایت مشترکان از جمله اهداف انجام این پروژه است.
🔹وی بیان کرد: اعتبار هزینه شده برای این پروژه حدود 50 میلیارد ریال است.
🔹مدیر امور توزیع برق شهرستان زهک با اشاره به لزوم مدیریت مصرف برق با تغییر الگوهای گرمسیری برق به تعرفه عادی در فصل‌های پاییز و زمستان گفت: با توجه به پایان فصل گرم سال، تعرفه برق شهرستان زهک به مانند بسیاری از شهرستان های استان به حالت عادی (200 کیلووات ساعت در ماه) تغییر پیدا کرده که لازم است مشترکان گرامی نسبت به مدیریت بهینه مصرف برق اقدام کنند.
🔹وی تصریح کرد: لازم به ذکر است شهرستان زهک 6 ماه از سال را از تعرفه گرمسیری یک، که ارزان ترین تعرفه برق کشور است استفاده می‌کند.
🔹صبور در ادامه با بیان اینکه تمامی خدمت مورد نیاز مشترکان توزیع برق به صورت غیرحضوری و از طریق اپلیکیشن برق من و سامانه 1521 قابل انجام است، گفت: مشترکان برق در صورت هر گونه درخواست و یا بروز هر گونه خسارت وارده می توانند از طریق این 2 درگاه ارتباطی درخواست خود را اعلام و پیگیری نمایند.
تاریخ:
1401/09/01
تعداد بازدید:
89
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal