-
اطلاعیه خاموشی احتمالی روز پنج‌شنبه مورخ 1400.05.14
-

قابل توجه مشترکین محترم شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان (اطلاعیه خاموشی احتمالی روز پنج‌شنبه مورخ 1400.05.14)

هم استانی گرامی؛

با هدف جلوگیری از خاموشی های گسترده و بی برنامه مشترکین، شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان نیازمند

همکاری شما جهت بهینه نمودن مصارف سرمایشی و روشنایی در ماه های گرم پیش رو و توجه به مدیریت و کنترل پیک بار که معمولاً همزمان با اوج مصرف انرژی کشور رخ می دهد، می‌باشد.

همچنین با توجه به گرمای زودرس و بالا رفتن مصارف انرژی نسبت به سال‌های قبل و کمبود منابع آبی درکشور، شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان از اعمال برنامه‌های خاموشی در روزهای آینده ناگزیر می‌باشد.

در این خصوص و با رسالت اطلاع رسانی جهت پیش‌بینی موارد مرتبط با خاموشی ها جهت به حداقل رساندن مشکلات محتمل مشترکین برنامه‌های خاموشی دوره‌ای در همین آدرس به اطلاع ایشان خواهد رسید.

جدول فوق برابر اعلام مرکز کنترل برای حداکثر میزان صرفه جویی برق و طبق برنامه زمانبندی تهیه شده و بدیهی است که درصورتیکه مشترکین محترم در مصرف برق صرفه جویی نمایند ، خاموشی های آدرس های مورد نظر تعدیل خواهد شد

تذکر:خواهشمند است در مدت زمان مدیریت اضطراری بار احتمالی اعلام شده، تا حد ممکن از آسانسور و سایر تجهیزات برقی حساس استفاده نگردد .

با تشکر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سیستان و بلوچستان
 

مشاهده فایل خاموشی 

 
تاریخ:
1400/03/24
تعداد بازدید:
15884
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal