محدودیت فعالیت مدارس کشور به ‌منظور صرفه‌جویی در مصرف برق
به ‌گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، وزیر آموزش و پرورش از محدود شدن فعالیت همه مدارس و مراکز سنجش آمادگی تحصیلی کشور به دو روز در هفته در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق خبر داد.


به ‌گزارش  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، وزیر آموزش و پرورش از محدود شدن فعالیت همه مدارس و مراکز سنجش آمادگی تحصیلی کشور به دو روز در هفته در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق خبر داد.

"محسن حاجی میرزایی" در نامه‌ای خطاب به رضا اردکانیان وزیر نیرو، خاطرنشان کرده است: در راستای اجرای سیاست‌های دولت محترم در مدیریت و کنترل مصرف انرژی، فعالیت کلیه مدارس دولتی و غیردولتی تا نیمه اول مرداد ماه، محدود به دو روز در هفته (دوشنبه و چهارشنبه) و بین ساعات 7 تا 10 صبح شد.

در ادامه این نامه آمده است: در همین راستا فعالیت‌ پایگاه‌های اوقات فراغت دانش آموزان به فضای مجازی منتقل شده و به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین تاکید کرده است: فعالیت حدود 2500 مرکز سنجش آمادگی تحصیلی برای حدود 1.5 میلیون دانش آموز بدو ورود به مدرسه، که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با فاصله‌گذاری مناسب در حال اجراست نیز در طول روزهای هفته به ساعات 8 تا 12 کاهش یافته است.

 

تاریخ:
1400/04/27
تعداد بازدید:
64
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal