455 انشعاب غیر مجاز در شهرستان فنوج شناسایی و جمع آوری شد
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر امور برق شهرستان فنوج گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 455 انشعاب غیرمجاز در 11 روستای این شهرستان شناسایی و جمع آوری شده است.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر امور برق شهرستان فنوج گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 455 انشعاب غیرمجاز در 11 روستای این شهرستان شناسایی و جمع آوری شده است.

حسن پودینه ای اظهار داشت: با شناسایی این تعداد انشعاب غیر مجاز بیش از 2 هزار متر کابل برق جمع آوری شد.

وی بیان کرد: استفاده ‌غیر مجاز از برق (سرقت انرژی برق) علاوه بر خسارت به شبکه توزیع برق، باعث تضییع بیت المال، ایجاد نوسان در شبکه‌های برق و خسارت به وسایل برقی مشترکان می‌شود.

مدیر امور برق شهرستان فنوج ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف، انشعاب برق مشترک متخلف جمع‌آوری می‌شود و مشترک به اندازه مصرف برقی که استفاده کرده خسارت و بهای آن را باید پرداخت کند.

وی نقش مردم در این زمینه را مهم دانست و تصریح کرد: از همه شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده چنین مواردی، از طریق شماره تلفن 121 اتفاقات توزیع برق با این امور همکاری کنند.

نصب و اصلاح 923 کنتور برق در شهرستان فنوج انجام شد

پودینه ای ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون 232  دستگاه کنتور در حوزه شهری، 326 دستگاه کنتور در حوزه روستایی و یک دستگاه کنتور دیماندی در شهرستان فنوج نصب شد.

وی با بیان اینکه 364 دستگاه کنتور نیز طی این مدت اصلاح شده است گفت: اعتبار هزینه شده برای نصب و اصلاح این تعداد کنتور حدود 6 میلیارد و 300 میلیون ریال است.

مدیر امور برق شهرستان فنوج  تصریح کرد: خدمت رسانی و کسب رضایت مشترکان، اصلاح لوازم اندازه ‌گیری، کاهش تلفات و توسعه سامانه هوشمند شبکه برق از جمله اهداف مهم تعویض و نصب این تعداد کنتور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج در جنوب غربی سیستان و بلوچستان ، 162 کیلومتری جنوب شهرستان ایرانشهر و 550 کیلومتری مرکز استان (زاهدان) قرار دارد و از غرب به استان کرمان منتهی می‌شود.

تاریخ:
1400/09/01
تعداد بازدید:
32
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal