55 کیلومتر شبکه سیمی برق شهرستان قصرقند به کابل خودنگهدار تبدیل شد
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، مدیر اداره برق شهرستان قصرقند گفت: مجموع شبکه سیمی برق این شهرستان 187 کیلومتر است که از این میزان 55 کیلومتر آن به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، مدیر اداره برق شهرستان قصرقند  گفت: مجموع شبکه سیمی برق این شهرستان 187 کیلومتر است که از این میزان 55 کیلومتر آن به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.

مهدی غیبی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 12 کیلومتر تبدیل شبکه سیمی به خودنگهدار با اعتباری بیش از پنج میلیارد و 500 میلیون ریال انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین تبدیل 2 کیلومتر از شبکه برق سیمی این شهرستان به کابل خودنگهدار در حال انجام است و 10 کیلومتر نیز در مرحله مناقصه قرار دارد.

مدیر اداره برق شهرستان قصرقند تصریح کرد: طی برنامه در نظر گرفته شده برای تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار این شهرستان، مجموع شبکه برق سیمی این منطقه تا 2 سال آینده به کابل خود نگهدار تبدیل خواهد شد.

 وی خاطرنشان کرد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهبود مبلمان شهری، کاهش خطرات برق گرفتگی و جلوگیری از سرقت شبکه‌های برق، ارتقای شاخص‌های بهره برداری شبکه، خاموشی حداقلی، تلفات انرژی کمتر، کیفیت برق مناسب، حفظ امنیت جانی مردم و حفظ محیط زیست و جلوگیری از سرشاخه‌زنی درختان از جمله مزیت‌های استفاده از کابل‌های خودنگه‌دار در شبکه توزیع برق است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، شهرستان قصرقند از شمال شرقی با شهرستان سرباز، از شمال غربی تا غرب با شهرستان نیکشهر، از جنوب غربی با شهرستان کنارک، از جنوب با شهرستان چابهار، از جنوب شرقی با شهرستان دشتیاری و از شرق با شهرستان راسک همسایه است.

 

 

تاریخ:
1400/09/01
تعداد بازدید:
24
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal