رعایت نکات مدیریت مصرف انرژی در مجموعه سپاه و بسیج نهادینه شده است
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رعایت نکات مدیریت مصرف انرژی در مجموعه سپاه و بسیج نهادینه شده است و در ارزشیابی فرماندهان و تقدیر از پرسنل مورد توجه قرار می‌گیرد.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رعایت نکات مدیریت مصرف انرژی در مجموعه سپاه و بسیج نهادینه شده است و در ارزشیابی فرماندهان و تقدیر از پرسنل مورد توجه قرار می‌گیرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار، عوضعلی فقیری با حضور در محل دفتر مدیریت شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بهینه سازی مصرف انرژی در بخش های عمرانی سپاه پاسداران آغاز شده و دوره های آموزشی جهت شناخت و اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف انجام می شود.

 وی با بیان اینکه ممیزی انرژی به ویژه در حوزه اشتراک های با مصرف بالای این سازمان انجام می شود، ادامه داد: فرهنگ سازی، تولید محتوا، همکاری در حوزه اقناع سازی، استفاده از ظرفیت بسیج اصناف و اقشار از جمله نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. 

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جهاد امروز، انجام کار دلسوزانه به همراه مسئولیت پذیری برای مردم است، اظهار داشت: بسیج و سپاه آماده هرگونه همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان جهت عبور موفق از گذر  پیک تابستان سال جاری است. 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در ادامه این نشست ضمن تقدیر از همکاری و همراهی همیشگی فرماندهان و نیروهای سپاه و بسیج این استان در کنترل و اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف انرژی، گفت: یکی از اقدامات ارزشمند شرکت توزیع نیروی برق این استان که از سال گذشته شروع و همچنان ادامه دارد؛ اصلاح، توسعه و بهینه سازی شبکه های توزیع برق روستایی این منطقه است که تاکنون حدود 120 میلیارد تومان اعتبار در این بخش هزینه شده است.

مهندس خلیل عوض زاده ادامه داد: انعقاد تفاهم نامه با مشترکان کشاورزی، صنعتی، تجاری و اداری، لزوم استفاده از انرژی های تجدید پذیر، شناسایی و کشف مراکز غیر مجاز رمز ارز، شناخت و ترویج الگوهای مصرف انرژی بین مردم از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. 

وی به ظرفیت حدود 60 مگاواتی دیزل ژنراتور ها این استان اشاره کرد و افزود: ضمن لزوم رعایت مصرف انرژی توسط ادارات، استفاده از ظرفیت دیزل ژنراتور سازمان ها  نقش مهمی در مدیریت مصرف انرژی به ویژه در ساعات اوج مصرف برق دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و نحوه ارائه خدمات به مردم این استان با اهدای لوح سپاسی از زحمات مهندس خلیل عوض زاده، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، معاون فروش و خدمات مشترکین این شرکت و مدیران ستادی و ناحیه یک شهر زاهدان به جهت خدمات رسانی شبانه روزی به مردم این منطقه تقدیر و تشکر کردند.
تاریخ:
1401/02/22
تعداد بازدید:
71
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal