435 متر کابل غیرمجاز برق در شهر زاهدان جمع آوری شد
✒️ به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان مدیر امور برق ناحیه یک شهر زاهدان گفت: 435 متر کابل غیر مجاز برق از 93 انشعاب در سطح این شهر کشف و جمع‌آوری شد.
 
 
 به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان مدیر امور برق ناحیه یک شهر زاهدان گفت: 435 متر کابل غیر مجاز برق از 93 انشعاب در سطح این شهر کشف و جمع‌آوری شد.
ابراهیم خمر اظهار داشت: در پی اعلام گزارش مشترکان برق مبنی بر وجود انشعاب‌های غیرمجاز در مناطق مختلف شهر زاهدان، تیمی از نیرو‌های امور برق ناحیه یک زاهدان
با هماهنگی مقام قضایی، انشعابات غیر مجاز این منطقه را شناسایی و نسبت به جمع‌آوری آن اقدام کردند.
وی ادامه داد: استفاده غیرمجاز از انرژی برق یکی از چالش‌های جدی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان است که صدمات و خسارات قابل توجهی به شبکه برق وارد می‌کند.
مدیر امور برق ناحیه یک شهر زاهدان بیان کرد: استفاده غیرمجاز و سرقت انرژی برق علاوه‌بر پیامد‌های زیان‌بار به شبکه توزیع، موجب آسیب و خسارت لوازم و تجهیزات الکتریکی مشترکان خواهد شد.
وی ادامه داد: افراد با داشتن مدرک معتبر دال بر تملک اراضی و احراز هویت می‌توانند به امورات برق شهر زاهدان مراجعه و یا از طریق اپلیکیشن برق من؛ سامانه خدمات مشترکین برق استان 1521 و میز خدمت الکترونیک شرکت توزیع برق استان به آدرس sbepdc.ir نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.
تاریخ:
1401/03/23
تعداد بازدید:
90
منبع:
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان است.
Powered by DorsaPortal